Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

AKTUALNOŚCI

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
ZAPRASZAMY DO SZKOŁY MUZYCZNEJ !!!
WIOSENNE SPOTKANIE Z GITARĄ
II MIEJSCE LENY MUSIAŁEK

Serdecznie gratulujemy Lenie Musiałek kolejnego sukcesu, II miejsca w „IV International Gloria Artis Music Competition on Vienna 2024”. Dziękujemy pani Sylwii Karyś, która prowadzi klasę fletu oraz akompaniatorowi panu Pawłowi Baranowi. Czekamy na kolejne sukcesy.

KONCERT KLAS SKRZYPIEC

Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny w naszej szkole odbył się koncert klasy skrzypiec p. Anny Szymańskiej oraz p. Beaty Tasarz, na którym to można było usłyszeć ciekawe i zróżnicowane utwory, tak aby każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie w różnych konfiguracjach wykonawczych: solo, w duetach, w trio oraz w kilkunastoosobowej mini orkiestrze smyczkowej

WARSZTATY FLETOWE

W poniedziałek 18.03 w naszej szkole odbyły się warsztaty fletowe prowadzone przez p. NATALIĘ JARZĄBEK. Dzień był pełen emocji, wrażeń. Pani Natalii dziękujemy za cierpliwość, nowe „patenty”, dobre rady i pomysły na ćwiczenie. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy w takich okolicznościach. Dziękujemy pani Sylwii Karyś, która zorganizowała i koordynowała całymi warsztatami.

KONCERT KLAS PERKUSJI

W ostatnią sobotę zakończyliśmy cykl popisów wszystkich klas instrumentalnych naszej szkoły. Na scenie zaprezentowali się uczniowie klasy perkusji pana Janusza Młynarczyka, Marka Burdy oraz Mateusza Wróblewskiego. Młodym wykonawcom akompaniowała pani Maria Zuzańska. Miłą niespodzianką była wizyta naszej absolwentki, obecnie uczennicy Zespołu Szkół Muzycznych w Kielcach Martyny Sosień, która również włączyła się aktywnie i zagrała utwór.

KONCERT W KOŚCIELE ŚW. JANA

14.01.2024 r. Szkołam Muzyczna w Pińczowie uświetniła występem Mszę Świętą w Kościele św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pińczowie. Wystąpił Chór Szkolny, Orkiestra Dęta oraz soliści: Malwina i Miłosz Wójcik, Eliza Sroka i Błażej Sylwester.

KONCERT WOŚP

28.01.2024 Orkiestra Dęta Szkoły Muzycznej w Pińczowie pod dyrekcją p. Krzysztofa Gajdy uświetniła swoim koncertem Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Serdecznie dziękujemy pięknego występu naszych dzieci.

KONCERT MIKOŁAJKOWY W FILHARMONII ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

8.12.2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Koncercie Mikołajkowym „Poszukiwacze zaginionej trąbki” w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Była to świetna uczta muzyczna dla naszych dzieci. Połączenie muzyki klasycznej z formą bajki znalazło wielki aplauz naszych małych pociech.

KONCERT PATRIOTYCZNY – FOTORELACJA

W dniu 8.11.2023 odbył się Koncert patriotyczny uczniów oraz nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia w Pińczowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

KONCERT MUZYKI PATRIOTYCZNEJ
ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W dniu 25.10.2023 odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Dzieci cyklu sześcioletniego oraz czteroletniego zaprezentowały się na scenie z utworami przygotowanymi przez wychowawców panią Agnieszkę Wtorek oraz Radosława Czajkę. Uroczystego pasowania smyczkiem dokonała pani Dyrektor Ewa Bugaj. Każdy tegoroczny pierwszak otrzymał dyplom oraz drobne upominki, zaś rodzice naszych dzieci przygotowały słodki poczęstunek. Wszystkim pierwszakom życzymy […]

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024