NASZE SUKCESY

Saksofon – nauczyciel Justyna Kulesza
Wiktoria Cichońska – wyróżnienie na X Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Nowym Targu 08.03.2018r.

Wiktoria Cichońska – wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym „ZA KOTARĄ” w Sułkowicach 17-18.03.2018r.

Trąbka – nauczyciel Karol Serek
Angelika Jaros –  wyróżnienie na Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instrumentów dętych szkół muzycznych I stopnia w Nowym Sączu 06-07.03.2017r.

Weronika Miśtal – wyróżnienie na  IV Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Kielcach 09-13.03.2018r.

Weronika Miśtal, trąbka – wyróżnienie I stopnia na Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.

Adrian Helak, trąbka – wyróżnienie II stopnia  na Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.

Akordeon – nauczyciel Krzysztof Korban
Mateusz Sowa – wyróżnienie na Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas akordeonu szkół muzycznych I stopnia w Bochni 20-21.02.2017r.

Puzon i tuba – nauczyciel Krzysztof Gajda
Filip Koselarz – wyróżnienie na Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instrumentów dętych blaszanych szkół muzycznych I stopnia w Nowym Sączu 06-07.03.2017r.

Filip Koselarz – I miejsce w młodszej grupie na II Makroregionalnym Konkursie Puzonistów, Tubistów i Euphonistów w Niwiskach 15.03.2017r.

Filip Koselarz – III miejsce
Estera Bugajska – wyróżnienie
Szymon Żuber – wyróżnienie
na Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach 09.05.2017r.

Filip Koselarz – II miejsce na  IV Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Kielcach 09-13.03.2018r.

Filip Koselarz, tuba – III miejsce na Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.

Wiktor Majcher, tuba – III miejsce na Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.

Mateusz Burek, sakshorn – wyróżnienie II stopnia na Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.